Prázdny
Prázdny

DUBOVÉ PARKETY

POVRCH PODLAHY

Prázdny

Design

Zvuk krokov

Povrch

Vaša spokojnosť

Dotyk s drevenou podlahou je príjemný a v porovnaní s umelými podlahami odlišný pocit, hlavne kôli vnímaniu tepla.

Podľa povrchu je každá drevená podlaha spoľahlivo rozoznateľná aj so zatvorenými očami. Na dotyk studené umelé laminátové podlahy akokoľvek napodobňujú drevo, sú len opakujúcou sa v počítači upravenou fotografiou reálneho dreva nanesenom na lepšom či horšom umelom nosiči. Drevený povrch bude vždy originál a my na ňom rôznymi postupmi zdôrazňujeme jeho krásu.

ZÁKLADNÉ DRUHY POVRCHOV DUBOVÉHO DREVA:

Prázdny

Povrch kartáčovaný /WIRE BRUSHED/ - Prirodzená jedinečnosť každého kúsku dreva je tu dotykom a pohľadom rozoznateľná. Tento originálny povrch dosahujeme vykartáčovaním mäkších častí duba. Na výber jemný, stredný, silný kartáč. Veľmi efektný a praktický pre každodenné použitie, kde sú drobné poškodenia neviditeľné. Doporučujeme!

Prázdny

Povrch hladký /FLAT/ - elegantný hladký, matný, alebo lesklý vzhľad vytvorí noblesný a zároveň útulný priestor.

Prázdny
Prázdny

Povrch katrovaný /SAWN MARKS/ - elegantný hladký, matný, alebo lesklý vzhľad vytvorí noblesný a zároveň útulný priestor.

Povrch hobľovaný /HANDSCRAPED/ - už od 18. storočia remeselníci používali túto techniku. Dnes sa k nej opäť vraciame a zdokonaľujeme ju aby sme vytvolrili žiadaný povrch. Interakcia medzi človekom a prírodou v podlahe je tu citeľná každým krokom.

Prázdny

Povrch hobľovaný a katrovaný
kombinácia 2 techník na povrchu

Povrch s hobľovanými hranami
v hladkom a alebo kartáčovanom povrchu

Prázdny
Prázdny

Povrch s efektami prasklín

Prázdny

Každý základný model podlahy môže byť vyrobený vo variantách možných efektov a povrchov, čiže úplný originál. V ponuka tak máme niekoľko stoviek modelov.

We use cookies so that we can provide you with the best user experience possible.    
Change settings