Prázdny

DUBOVÉ PARKETY

VAŠA SPOKOJNOSť

Prázdny

Design

Zvuk krokov

Povrch

Vaša spokojnosť

VAŠA SPOKOJNOSŤ náš cieľ

 Originálny dizajn podlahy
Jedinečnosť dizajnu naších jednolamelových dubových podláh je jasne rozoznateľná v originálnej kresbe duba bohatého na prírodný tanin, prepracovanej povrchovej úprave a extra veľkej dĺžke jednolamely až do 3000mm.
 Podlahové vykurovanie
Desiatky tisíc m2 naších podláh našlo rokmi uplatnenie na podlahovom vykurovaní vďaka celodrevenej rozmerovo a tvarovo superstabilnej konštrukcii parkety o vysokej hustote tvrdého dreva nad 700kg/m3 s výbornými parametrami tepelnej vodivosti.
 Najlepšia hodnota
Sme presvedčení, že náš výber masívneho dubového dreva s krásnou kresbou, superstabilná konštrukcia vysokej hustoty a individuálne navrhnutý dizajn vo veľkom formáte jednolamely je to najlepšie čo vo vyššej triede podláh za priaznivú cenu nájdete. 
 Krátka dodacia doba a komfortné dodanie
Aby ste nemuseli čakať, mimoriadne vysoká pružnosť výroby a krátky výrobno obchodný reťazec nám umožňuje dodať stovky dizajnov do 2-3 týždňov. Samozrejmosťou je možnosť zabezpečenia odbornej montáže.
 Certifikácia
Certifikácia výrobku CE - skúšky vyžadované od roku 2009 vykonal Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Praha, s.p. a ďalšie v roku 2011 Lignotesting , Bratislava

We use cookies so that we can provide you with the best user experience possible.    
Change settings